Великочернятинський закла дошкільної освіти №11 "Калинонька"

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
Заклад дошкільної освіти №11 "Калинонька"
Старокостянтинівської міської ради
Хмельницької області

Дивіз нашогого садочку:                       "Без верби і калини нема України".

Організовуючи життєдіяльность дітей в дошкільному закладі ми враховуємо її вікові та індивідуальні особливості, побажання батьків. Буття дитини в дошкільному закладі-це послідовний перебіг певних його складових, які нормують чергування активної діяльності та відпочинку. Основні з них: ранкова гімнастика; денні, вечірні прогулянки; різноманітні гігієнічні процедури; харчування (сніданок, обід, підвечірок); ігри (самостійні та організовані); спілкування (з дорослими та дітьми); заняття (колективні, підгрупою, індивідуальні, самостійні); відпочинок (релаксація), сон.

11 лист. 2022
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та День знань безпеки дитини!
З 07.11.2022 року по 11.11.2022 року у закладі дошкільної освіти №11 "Калинонька" був проведений Тиждень знань з основ життєдіяльності!
3 жовт. 2022
Знайомство з маленькими учасниками навчально - виховного процесу!
Адаптація – це пристосування організму до нової ситуації, а для дитини дитячий садок, поза сумнівом, є новим, ще невідомим простором, із новим оточенням і стосунками. Адаптація (з лат. «пристосування») – процес призвичаєння організму, що відбувається на різних рівнях: фізіологічному, соціальному, психологічному. Адаптація – активне засвоєння прийнятих у суспільстві норм і оволодіння відповідними формами спілкування й діяльності.
28 вер. 2022
Осіння прогулянка
Осіння прогулянка! Вивчення осінніх місяців! Ознайомлення із зміннами в природі.